bassen te koop

Ik heb doorlopend een wisselend assortiment contrabassen in de verkoop. Instrumenten die je bij mij koopt zijn van goede kwaliteit en professioneel afgesteld. Sommige veranderingen, onderdelen en garanties zijn inbegrepen. Inruil van een ander instrument is altijd bespreekbaar. Als je liever een instrument ergens anders wil kopen, dan moet deze meestal nog afgesteld worden. Vraag dan liever vantevoren om vrijblijvend advies.

Franse bas Jaquet Gand einde 19de eeuw, nieuwe zijblad, lak en mechanieken, mensuur 105 cm

 

Franse bas mogelijk Thibouville Lamy rond 1900, donker gelakt, heel diepe bas geluid, mensuur 106 cm

 

Franse bas Derasey, kleine corpus rond 1900, mensuur 100 cm, goed projecterende solo bas

 

Romeinse bas, Gyorgy Sandor 2010, mensuur 103 cm

Prijzen op aanvraag